La Brezza Suite & Hotel   Muğla  - Bodrum  - Akyarlar

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Bodrum Akyarlar Karaincir mevkiinde bulunan,LA BREZZA HOTEL butik tarzıyla hizmet vermektedir.Bodrum’da, ideal bir yetişkin oteli olarak hizmet veren LA BREZZA SUITE &HOTEL , gürültüden uzak, sevdikleriyle rahat ve özgür bir tatil geçirmek isteyenleri bekliyor. LA BREZZA SUITE & HOTEL eşsiz Karaincir manzarasıyla sakinlik ve huzuru arayan kişiler için mükemmel bir seçim. Otel Konsepti: Oda Kahvaltı ve Yarım pansiyonÜcretsiz Hizmetler:İnternet-Otopark-Animasyon-Canlı eğlence Ücretli Hizmetler:Transfer Servisi-Havaalanı Servisi

Konum

Karaincir plajına 80 mt, Akyarlar plajına ise 200 mt mesafede, ana yol üzerinde farklı konseptlerle hazırlanmış, tasarım odaları ile kişiye özel butik hizmet veren bir oteldir.

Tesis Özellikleri

Tesis Yarım Pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir.Denize 80 metre mesafesi olan tesisin havuz ve deniz manzaralı odaları , mavi bayraklı denizi, plazma TV’li lüks odaları, sahilinde bulunan otelimize ait beach ile misafirlerine hizmet vermektedir.Otel bünyesinde bulunan KALLAVİ RESTAURANT içerisinde günün her saatinde kişiye özel çıkan menülerle et ve balık ürünlerini bulabilirsiniz.Restaurantdan çıkan bodrum limonuyla yapılan limonatamızın yanında cheesecake keyfini yaşayabilirsiniz.LA BREZZA SUITE & HOTEL’de gündüz havuz oyunları ile başlayan animasyon gün boyunca devam ediyor.Haftanın belli günlerinde Karaoke ,Canlı Müzik ve Fasıl eğlencelerimizle siz değerli konuklarımıza unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz..Tesisde ; yeşillikler içinde, begonvillerin sardığı,muz ağaçlarının gölgesinde,kuş sesleriyle huzur bulacağınız 1500m²’lik tropik bir bahçe içerisinde büyük havuz, çocuk havuzu, snack bar ve restaurant bulunmaktadır.

Oda Özellikleri

Tüm yıl boyunca hizmet veren LA BREZZA SUITE &HOTEL ‘de ;23 adet 20 m2 1 yatak odası Min. 1 / Max. 3 kişinin konaklamasına uygun standart otel odası,5 adet 35 m2 1 yatak odası ve 1 oturma odası Min. 2 / Max. 4 kişinin konaklamasına uygun suite daireler ,2 adet 33 m2 1 yatak odası, 1 oturma odası Min. 2 / Max. 4 kişi bulunan Dublex Villalar ve1 adet 42 m2 2 yatak odası ,1 oturma odası ve kendisine ait bahçesi bulunan Min. 4 / Max. 6 kişinin konaklamsına uygun Villa 1 tane 20 m2 1 yatak 0dası Min. 1 / max. 2 kişinin konaklamasına uygun Balayı odası ve 1 tane ENGELLİ ODASI bulunmaktadır.

  • Otopark
  • Faks
  • Bahçe terası
  • Resepsiyon Alanı

Oda Özellikleri

Tüm Yorumlar Yeni Yorum