Orion Beach Hotel   Aydın  - Didim  - Altınkum

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Ege'nin en güzel denizi ve en güzel plajının buluştuğu yer; Altınkum.Ve Altınkum'da huzurlu bir mekan; Orion Hotel. Güler yüzlü ve sımsıcak personeli, ile daha kapıdan girdiğiniz andan itibaren diğerlerinden farklı olduğunu hissedeceğiniz, tatildeki yuvanız... Otel Konsepti: Yarım PansiyonÜcretsiz Hizmetler:Ana restoran-TV salonu-Animasyon-Canlı müzikÜcretli Hizmetler:A'la Carte restaurant-Pool & lobby bar-Scuba diving-Windsurfing-Bilardo-Kano-Banana-Ringo-Jet ski-Araç kiralama-Havaalanı transferi Bodrum-Kasa-Kuru temizleme-Doktor

Konum

Didim'in en güzel plajı olan Altınkum\'da yer alan Orion Hotel, Didim merkeze 500 m, Bodrum Havalimanı'na 75 km uzaklıktadır. Otel denize sıfır konumda olup halk plajından faydalanmaktadır.

Tesis Özellikleri

* 150 kişi kapasiteli ana restaurantta, mutfaktaki ustaların hem açık büfe hem de A'la carte mönü hazırladıkları yemekleri, denizi seyrederek yerken, güler yüzlü personelin servisi ile yemeği şölene dönüştüreceksiniz...* İçkinizle birlikte sıcak sohbetin yudum yudum içildiği barlardan her ayrılışınızda bir daha ki gelişinizi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz.* Ayrıca otelde ana restoran, A’la Carte restaurant ve pool & lobby barın yanısıra TV salonu, animasyon, canlı müzik, araç kiralama, havaalanı transferi Bodrum, kasa, kuru temizleme, doktor, scuba diving, windsurfing, bilardo, dart, hokey, kano, banana, ringo, jet ski gibi hizmetler bulunmaktadır.

Oda Özellikleri

* Otelde 8 adet aile odası, 68 adet standart oda olmak üzere toplam 76 adet oda bulunmaktadır. * Odaların tümünde deniz manzarası, balkon, direk telefon, minibar, televizyon, duş, wc, saç kurutma makinesi, klima mevcuttur.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum