Polat Thermal Hotel   Denizli  - Pamukkale  - Karahayıt

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Denizli'de doğa ile baş başa kalacağınız, yeşil ağaçlarla bezeli bir alanda yer alan Polat Thermal Hotel modern ve görkemli bir tesistir. Pamuk travertenlerini ve ilk çağ termal kenti Hierapolis’in kalıntılarının hemen yanı başında konumlanan otel 252 oda kapasitelidir. Otelde aquapark, açık yüzme havuzu, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı ısıtmalı çocuk havuzu, açık termal havuz, kapalı termal havuz, Türk hamamı, jakuzi, sauna, buhar odası ve fitness center'ın yanı sıra masa tenisi, dart, langırt, satranç, mini golf, squaj ile tırmanma bandı da bulunur.
Otel Konsepti: YARIM PANSİYON Sabah kahvaltısı, öğle ücretlive akşam yemeği dahil konaklamalı fiyatlardır.Ücretsiz Hizmetler:Aquapark, açık yüzme havuzu, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı ısıtmalı çocuk havuzu, açık termal havuz, kapalı termal havuz, Türk hamamı, jakuzi, sauna, buhar odası, fitness center, masa tenisi, dart, langırt, satranç, mini golf, squaj, tırmanma bandı.Ücretli Hizmetler:Tüm yerli ve yabancı içecekler, sıcak içecekler, masaj, doktor, çamaşırhane hizmetleri, mini market.

Konum

Pamukkale Antik Sehri’ne 2 km,Karahayıt su kaynağına 1 km,Denizli şehir merkezine 22 km,tren garına 20 km,otogara25 km, Cardak Havaalanı’na 70 km mesafededir. Sehir merkezinden otele ulaşım minibüslerle sağlanmaktadır.

Tesis Özellikleri

Termal – AquaparkHavuz Olanakları:Açık yüzme havuzu, kapalı ısıtmalı yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, kapalı ısıtmalı çocuk havuzu, açık termal havuz ve kapalı termal havuz vardır.Aktiviteler:Otelde keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak bir aquapark'ın yanı sıra dart, langırt, satranç, mini golf, squaj ve tırmanma bandı gibi aktivite alanları bulunmaktadır.Cocuk: Açık çocuk havuzu ve kapalı ısıtmalı çocuk havuzu vardır.

Oda Özellikleri

Otelde standart, suit corner, kral dairesi ve deluxe villa olmak üzere 252 oda bulunmaktadır.

Tüm Yorumlar Yeni Yorum