Günübirlik Selimiye Bozburun Kızkumu Turu Berrak Suyu ve Tertemiz Havasıyla Yenileniyoruz..

  • Günübirlik Turlar
  • Günübirlik
  • Son Model Otobüslerle Ulaşım
  • Kuşadası Çıkışlı
  • Kuşadası Dönüşlü
180.00 den itibaren

GEZİLECEK YERLER

Selimiye, Bozburun, Kızkumu.

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

► Lüks Otobüsler İle Ulaşım

► Sabah Kahvaltısı

► Katar Tur Güvencesi     

► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti  


Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

► Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

► Öğle Yemeği

► Tüm Özel Harcamalar

► Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

► Milli Park, Müze ve Örenyeri Giriş Ücretleri


Genel Şartlar

enlightened Gezi süresi günübirliktir. 

enlightened Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

enlightened Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

enlightened Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.

enlightened Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 5 gün öncesine kadar Katar Tur seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Katar Tur misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.

enlightened Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Katar Tur sorumluluğu yoktur. 

enlightened Turlarımızda araçlarımız kişi sayısına göre otobüs, midibüs veya minibüs olarak farklılık gösterebilir.


1. Gün - Selimiye - Bozburun - Kızkumu - Turgut Şelalesi

Sabah belirlenen saatlerde, siz değerli misafirlerimizle ofisimizin önünde veya yol rotamız üzerinde uygun noktalarda buluşarak hareket etmeyi planlıyoruz. Keyifli ve eğlence odaklı yolculuğumuza başlıyoruz ve ilk durağımız, günün en önemli öğününü yani kahvaltımızı alacağımız Muğla oluyor. Burada uygun bir tesiste güzel bir kahvaltı molası veriyoruz, sonrasında yolculuğumuza kaldığı yerden devam ederek ilk durağımız olan Marmaris’in mahallesi olan Orhaniye’ye doğru ilerliyoruz. Burada doğa harikalarıyla vakit geçirmenin tadına doyamayız muhtemelen lakin biz yine de doya doya ortamın tadını çıkartacağız. Denizin ortasında yükselen Kızkumu’nda yürüyebilir, tertemiz ve masmavi denizle haşır neşir olabilir ve bölgeyi tanımak için ufak gezintiler yapabilirsiniz. Hayatınızdaki unutulmaz anların arasına burada geçireceğiniz zamanı da ekleyeceğinizden eminiz. Tabi buranın özel de bir hikayesi var. Bu kısmı rehberimizden dinliyor ve turumuza kaldığı yerden devam ediyoruz. Günün sıcak saatlerine gelmiş bulunuyor ve sıcak güneşin aksine serinlemek için kendimizi Turgut Şelalesi’ne atıyoruz. Coğrafi yapısı nedeniyle kolayca içinde yürüyebileceğiniz şelale adeta bir merdiveni andırıyor. Burada bir yandan serinleyebilir, doğanın tadını gezerek çıkartabilir ya da civarda bulunan kafeteryalarda içeceklerinizi yudumlayarak dinlenebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz şelalenin serin sularında ferahlamaktan yana. Zaman akıp gidiyor ve burada aldığımız zaman da sona eriyor. Günümüzün devamındaki durağımız Bozburun ve Selimiye oluyor. Bu arada yolculuktu gezmekti derken karnımız acıkıyor haliyle. Keyifli ve lezzetli bir durakta öğlen yemeğimizi almak için mola veriyoruz. Yemek molasının ardından bölgenin harikalarını geziyoruz, serinlemek için denizimize giriyoruz, rehberimiz tarafından da sürekli bilgilendiriliyoruz. Belki biraz daha kalsak buralara yerleşmek yönünde bazı fikirlere kapılacağız ama güzel bir günün sonuna geliyoruz ve artık dönüş vakti. ‘’Burada da böyle bir cennet var’’ diyebileceğimiz anılar stoklarımıza Selimiye bölgesini de ekliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Dört bir yanı ayrı cennettir memleketimizin ve biz de sizlere bunlardan bir tanesini daha deneyim ettirmiş olmanın mutluluğuyla turumuzun sonuna geliyor, buluştuğumuz noktalarda sizleri bırakarak bir başka organizasyonumuzda görüşmek üzere diyoruz. Esen kalın..


Dönem

Paket / Otel İndirim İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kişi Başı Çocuk İndirimleri #
Günübirlik Selimiye Bozburun Kızkumu Turu % 10.00 200,00  180.00 200,00  180.00 200,00  180.00