Wasa Hotel   Antalya  - Alanya  - Merkez

Fiyat Hesapla

Genel Bilgi

Huzur verici engin mavilikleriyle dünyanın en temiz denizlerinden Akdeniz ve Akdeniz'in incisi, tarih ve tabiat cenneti Alanya. Hayallerinizi gerçekleştirmek Wasa Hotel ile artık çok kolay. Otel Konsepti: Oda Kahvaltı

Konum

Otel Alanya'nın en güzel plajı olan Damlataş Plajı'na sadece 150 m uzaklıkta yer almaktadır.

Tesis Özellikleri

* Wasa Hotel'de nefis lezzetlerin tadına varabileceğiniz bir ana restoran ve içeceklerinizi keyifle yudumlayabileceğiniz pool bar bulunmaktadır.* Otelde' resepsiyon, lobby ve toplantı odası mevcuttur.* Ayrıca otelde 35 m2 açık havuzun yanısıra 5 m2 çocuk havuzu bulunmaktadır.* Otelin ziyaretçileri masaja salonunda masaj ve cilt bakımı ile yenilenme ve masa tenisi, dart gibi aktivitelerle eğlencili zaman geçirme imkanına sahiptirler.

Oda Özellikleri

* Wasa Hotel'de toplam 78 oda ve 161 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Oteşde yer alan 66 standart havuz ve deniz manzaralı ve balkonlu odalar 22 m2 ebadındadır ve herbirinde minibar,TV ,split klima,direk telefon, güvenlik kasası bulunmaktadır. Banyoda duşa kabin ve fön makinesi mevcuttur.* 66 Standart odanın 24 tanesi 2 + 1 yatak 42 tanesi tek frencbed veya 2 twin bed yataktan oluşmakatadır.* Otelde ayrıca 12 adet family suit oda bulunmaktadır. Odalar, 40 m2 ebadında ,birbirine bağlı 2 odadan oluşmaktır. 1 banyo duşa kabin ve balkonun yanısıra Minibar,TV ,split klima,direk telefon,güvenlik kasası bulunmaktadır.4 + 1 Pax konaklayabilir.

  • Toplantı Odaları
  • Resepsiyon Alanı

Tüm Yorumlar Yeni Yorum