0850 495 59 74 WhatsApp
Hakkımızda

KATAR TURİZM  ve Seyahat Acentası 1997 yılında kurulmuş olup, Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TURSAB) bağlı 4519 belge nosu ile A Grubu Seyahat Acentası belgesine sahiptir.

Faaliyetlerimiz arasında, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür, doğa ve özel ilgi turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası, transfer hizmetleri, araç kiralama hizmeti, kongre, seminer, bayi toplantı organizasyonları ve uçak bileti satışları bulunmaktadır.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ilkemiz; kaliteli ve dürüst hizmet, amacımız ise mutlak müşteri memnuniyetidir. Konularında eğitimli ve deneyimli tüm personelimiz, çalışmalarında siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlamaktadır.

Faaliyetlerimiz arasında;

•             Türkiye’nin hemen her bölgesinde tatil ve otel seçenekleri
•             Yurt içi ve yurt dışı uçak bileti
•             Yurt dışı otel konaklamaları ,tur ve transfer hizmeti
•             Kültür turları & Günübirlik turlar
•             Mavi yolculuk
•             En seçkin cruise firmaları ile Adalar, Baltık, Fiyort, Akdeniz, Karayipler, Volga ve Tuna Nehir turları ve diğer cruise programları
•             Özel transfer hizmetleri
•             Şirket gezileri, bayi ve eğitim toplantıları
•             Lansman toplantıları
•             Araç kiralama

İş Seyahatlerinizde yanınızdayız;

Günümüzde şirketlerin en büyük giderleri arasında yer alan seyahat harcamalarını alternatif öneriler ile minimize ederek, seyahatleri boyunca kaliteli anlar geçirmeyi sunuyoruz.

Motivasyon ve Ödül Seyahatlerinde en uygun alternatifler;

Şirket çalışanlarınız veya bayileriniz için motivasyon amaçlı veya ürün satışlarını desteklemek amacıyla düzenleyeceğiniz tatil organizasyonlarınızda, geniş ürün yelpazemizde yer alan seçenekler ile hem maliyetlerinizi düşürüyoruz hem de kusursuz hizmetler sunuyoruz.

Eğitim, Açılış ve Lansman Toplantılarında en iyi hizmet;

Açılış organizasyonları, şirket çalışanlarınızın, bayilerinizin eğitimi veya ürün lansmanlarınızda, uzman ekiplerimizin çözüm önerileri ile tüm ulaşım, konaklama ve toplantı organizasyonlarınızı koşulsuz memnuniyet ilkesi ile tam zamanında yerine getiriyoruz.

Fuar Organizasyonlarında sizinle birlikteyiz;

Rekabet koşullarının sertleştiği günümüzde yeniliklerin gerisinde kalmamak veya ürünlerinize yeni alıcılar bulmak amacıyla ulusal ve uluslararası fuarlara yapacağınız seyahatleriniz de alternatif ulaşım ve konaklama çözümleri getiriyoruz.